Balzam granátové jablko

Granátové jablkoGranátové jablko ( lat. punica granatum )

Granátové jablko sa niekedy ozačuje ako „superovocie“ vďaka obsahu veľkého množstva látok priaznivo vplývajúcich na zdravie.

Granátové jablko je bohaté na vitamíny C, E, A, B1, B2, B3 a B9. Takisto obsahuje veľké množstvo fosforu, chlóru, mangánu, kremíka a zinku, vápnika i magnézia. Najviac cenený minerál je potasium, potrebné na prenos nervových impulzov a svalovú aktivitu. Vďaka obsahu medi i železa podporuje tvorbu červených krviniek.

Strom granátové jablkoGranátové jablko je bohaté na vlákninu a vďaka nízkemu obsahu karbohydrátov má nízku kalorickú hodnotu. Obsahuje kyselinu citrónovú ( dezinfekčný účinok, neutralizátor škodlivej močoviny a umocnovač vitamínu C ), kyselinu jablčnú, flavonidy ( prírodné farbivá s antioxidačným účinkom ) a taníny ( látky s mimoriadnymi antioxidačnými účinkami, s ukludňujúcimi a protizápalovými účinkami pre sliznicu tráviaceho traktu ).

 

Balzam granátové jablko – dotyk nehy

bioKarité balzam Granátové jablko

Revitalizujúci balzam vhodný k ošetreniu náročnej a zrelej pleti tváre i tela. Balzam obsahuje zmes orientálneho oleja z granátového jablka, zmes esenciálnych oleja, bambucké maslo v bio kvalite a prírodné vosky. Vďaka týmto zložkám priaznivo vplýva na pokožku a prirodzeným zpôsobom spomaluje proces starnutia pokožky. Bioaktívne látky zachovávajú pevnosť a jemnosť pokožky, zjemňujú textúru pleti a majú výrazný protivráskový efekt. Balzam granátové jablko je prírodný produkt v biokvalite.

Chcem kúpiť balzam granátové jablko